Hakkımızda


Çolakoğlu Park; Bağdat Caddesi özelinde, 1949'dan bu yana olan tecrübesini, tüm teknik detayları düşünülmüş konforlu yaşam alanları oluşturmaya adamıştır.

Çolakoğlu Park, çağın gereksinimlerini hayata geçiren uzman kadrosuyla , itibar gören kent simgesi eserler ortaya çıkarmak için , özenli çalışmalarını her projeye artı değer katarak sürdürmekte ve bu ismi yeni nesillerle tanıştırmaktadır.

Çolakoğlu Park her geçen gün büyümekte , ülkemize , işverenlerimize ve çalışanlarımıza karşı sorumluluklarını yerine getirerek hedeflerini global platformda gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Yarının dünyasını inşa ediyoruz.

  • Müşteri Memnuniyeti / “Kalite ve Mükemmellik”
  • Nitelikli Uzman Kadro ve Takım Çalışması / “Almanya’da ve Türkiye’de hayata geçirdiğimiz projelerle elde edindiğimiz bilgi ve beceriler bütünü” “Know-How”
  • İleri Teknoloji ve Yenilik / “Klasik Hizmet Anlayışı Dışındayız”
  • İş Sağlığı ve Güvenliği
  • Profesyonel Yönetim

Mimari felsefemiz , iyi bir mimari kurgu etrafında , ekolojik ve iklimsel kavramlar, kullanıcın gereksinimleri ve çevreye olan duyarlılık ilkeleri göz önünde bulundurularak , yapılara dayanıklılık, estetik ve ruh katarak , hem yasam kalitesini yükseltmek hem de gelecek nesillere bırakılacak ortak kültürel mirasa değer katmaktır.

Tecrübelerimizden aldığımız güç , yüksek hayal gücü ile biçimlenen bakış açımız ve yaratıcı çözümlerimizle gönül verdiğimiz mimariye kalıcı çözümler üretmeye ve yaşamınıza değer katmaya devam edeceğiz.